Vib Max Jig 10 Gr Turuncu

Vib Max Jig 10 Gr Turuncu

AQUA SALTY VİB MAX JİG

 

Tatlı suda Alabalık, Levrek (Perch) Sudak ve Turna; Tuzlu suda ise İstavrit Kefal, Mırmır, Eşkina, Karagöz, Levrek gibi çok fazla çeşitte balık yakalamak için kullanılabilir.

 

 

Aqua Salty Vib Max Jig Vibrasyon jig Titreşim özelliğiyle ön plana çıkmaktadır. Su içerisinde doğru aksiyonlarla çekildiğinde mükemmel bir titreşim yapmakta ve bu titreşimle birlikte ses çıkarmaktadır. Vibrasyon (Titreşim) özelliği Jerking tarzı aksiyonlarla birleştirildiğinde panikleyen ve sersemleyen yemlik balık taklidini gerçeğe en yakın şekline ulaştırır.

 

 

5 ve 10 gramları Lrf avlarında 15 ve 20 gramları ise Light Spin (Hafif Spin) ve Spin avlarında kullanmaya müsaittir.

 

 

Dibe bırakılan Aqua Salty Vib Max Jiglerini  yukarı aşağı oynatarak yayılan titreşim frekanslarıyla inanılmaz çeşitte ve büyüklükte balık yakalayabilirsiniz.

 

 

Vib Max Jiglerinin sırt kısmında bulunan üç adet delik klips takılacak yerlerdir. Klips bu deliklere takıldığı için Jigin su içerisinde ki hareketi kafa kısmı aşağı bakacak şekilde gerçekleşmektedir. Klipsi kafaya yakın deliğe taktığınızda düşük titreşim kuyruğa yakın deliğe taktığınız da ise yüksek titreşim sağlamaktadır.

 

 

Vib Max Jigleri Gümüş, Limon, Mavi, ve Pembe olanları Zebra Glow ve UV yapısı sayesinde gece avcılığında ve ayrıca Bot ve Tekne kullanımlarında kullanılabilir.

 

 

Aqua Salty Vib Max Jiglerini  5, 10, 15 ve 20 gram olmak üzere 4 farklı ağırlık ve Gümüş, Kırmızı, Limon, Mavi, Pembe, Turuncu, Trgty olmak üzere 7 farklı renk seçeneği ile beğeninize sunmaktayız.

Yorum Yap

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.
  • İncelenme: 98
  • Ürün Kodu: VİBMAX10GR-TURUNCU
  • Stok Durumu: 25
  • $4,08
  • KDV Hariç: $4,08
WhatsApp Sipariş

Etiketler: Vib Max Jig 10 Gr Turuncu